تبلیغات
پرسپولیس همیشه قهرمان - پروین: کریمی آماده شود زمین و زمان را به هم می‌دوزد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی به نظر من بسیار با انگیزه است، اگر او آماده شود زمین و زمان را به هم می‌دوزد.


علی پروین درباره بازی با سایپا اظهار داشت: به نظر من بازی خوبی را مقابل تیم جوان و استخوان‌دار سایپا برگزار کردیم. کسب این ۳ امتیاز در این شرایط پرسپولیس برای ما با ارزش بود و بچه‌ها توانستند از لحاظ روحی و روانی تکانی به خود بدهند.

وی افزود: خودتان می‌دانید کمبود بازیکن در پرسپولیس زیاد است و با این شرایط ۳ امتیاز حساس در مقابل سایپا را کسب کردیم. بچه‌ها با حساب و کتاب بازی کردند و دیدید با یک برد ۴ پله پریدیم.

پروین ادامه داد: شرایط جدول لیگ برتر به یکدیگر نزدیک است به نظر من بچه‌ها با روحیه‌ای که دارند انشاءالله کار سختی که در اصفهان دارند را دست پر به تهران برگردند تا در جام حذفی هم موفق باشند. انشاءالله این تیم درست می‌شود.

وی درباره آشتی‌کنانش با محمد مایلی‌کهن نیز گفت: من با هیچ‌کس در این دنیا قهر نیستم، حالا شما می‌گوئید با مایلی‌کهن آشتی کردم. محمد شاگرد خوب من بوده و من او را دوست دارم او یک بچه خوب و آنتیک است چه قهری باید با او داشته باشم. به این حرف‌ها توجه نکنید.

پروین در خصوص شرایط علی کریمی نیز گفت: کریمی بازیکن باارزشی است، می‌دانید وقتی که پا به توپ می‌شود ۳ یا ۴ نفر را به خود مشغول می‌کند اگر او آماده شود زمین و زمان را به هم می‌دوزد یک خورده مانده تا صددرصد آماده شود. اما در چند بازی گذشته هم که به میدان رفته خوشبختانه بسیار خوب کار کرده است.

پروین در خصوص اظهارات هدایتی نیز گفت: من درباره این مسئله فعلا حرفی نمی‌زنم.  طبقه بندی: اخبار پرسپولیسی،
برچسب ها: اخبار، اخبار ورزشی، اخبار پرسپولیس، اخبار سیاسی، فوتبال،

نویسنده : علی | نظرات