تبلیغات
پرسپولیس همیشه قهرمان - سایپا - پرسپولیس / یک نفر می رود ؟!
  مجید صالح یا حمید استیلی اگر در بازی روز سه شنبه شکست بخورند در خطر برکناری قرار دارند . اگرچه صالح شاید در امنیت شغلی بیشتری قرار دارد.

مجید صالح در این چند روزه هر جا خبرنگاری دیده از میزبانی سایپا در این مسابقه گلایه کرده است . اتفاقی که سالهاست رخ می دهد و تیم هایی مانند راه آهن ، سایپا و نفت تهران نمی توانند در ورزشگاه خانگی خود به مصاف پرسپولیس و استقلال بروند .

 

قرار بود که از این فصل سایپا بتواند در کرج میزبان دو تیم پرطرفدار پایتخت باشد اما گویا هنوز شورای تامین و برخی نهادهای تصمیم گیرنده با این موضوع موافقت نکرده اند . این در حالیست که سایپا به دلیل میهمانی در بازیهای چند هفته اخیر و تعدد آنها به برنامه ریزی سازمان لیگ معترض است.

 

صالح واستیلی نتایج خوبی در دو سایپا و پرسپولیس کسب نکردند . اگرچه به نظر می رسد که صالح موقعیت بهتری نسبت به استیلی در تیمش دارد اما به هر حال کوشا ، مدیرعامل سایپا هم تا مرزی مشخص از صالح حمایت خواهد کرد . چیزی که مشخص است کسب تساوی مقابل پرسپولیس برای صالح نتیجه نامناسبی نخواهد بود اما می توان پیش بینی کرد که تساوی برای استیلی موضوع ناخوشایندی است و مطمئننا هواداران سرخپوش تحمل یک تساوی دیگر را ندارند .

 

علی پروین بعدازظهر دوشنبه استیلی را به جلسه ای مهم فراخواند . شنیده می شود که پیروزی در این مسابقه برای پروین بسیار مهم است و فقط در شرایط برد امکان حمایت بیشتر پروین از استیلی وجود دارد .

 

رویانیان بعد از بازی با سپاهان در پاسخ به مصاحبه استیلی که گفته بود تکلیف من را زودتر رویانیان مشخص کند تاکید کرد که این دفعه استیلی استعفا بدهد ، می پذیرد ! پیش از این شنیده می شد که استیلی به دلیل رقم قراردادش کناره گیری نمی کند و منتظر است که او را برکنار کنند !

 

سه شنبه 1 آذر 1390 - ورزشگاه آزادی - ساعت 15:15

سایپا - پرسپولیس / هفته چهاردهم لیگ برتر

داور : محسن قهرمانی

محروم و مصدوم :

پرسپولیس - هادی نوروزی ( اخراج در بازی قبلی ) ، غلامرضا رضایی ( سه اخطاره ) ، میثاق معمارزاده ، شیث رضایی و محمد نصرتی ( محروم انضباطی ) ، وحید هاشمیان و علی عسگری ( مصدوم )

سایپا - حسین آشنا ( مصدوم )


وضعیت دوتیم در جدول :

سایپا : رده 13 ، 3 برد ، 5 مساوی ، 5 باخت ، 14 امتیاز

پرسپولیس : رده 10 ، رده 10 ، 4 برد ، 5 مساوی ، 4 باخت ، 17 امتیاز

 

ستاره ها :

کریم انصای فرد : جوان اول سایپا که ستاره این تیم به شمار می رود مدتهاست که چندان ندرخشیده و شاید بازی فردا و درخشش احتمالی او هم خبری خوبی برای فوتبال ایران و تیم ملی باشد

 

علی کریمی : به غیر از کاپیتان پرسپولیس چه کسی را می توان ستاره پرسپولیس انتخاب کرد . مسلما باز هم نگاه هواداران پرسپولیس به ساقهای کریمی است و امید انها برای پیروزی در بازی فردا مقابل سایپا جادوگری خواهد بود که به دلیل مصدومیت چندان اماده نیست

 

طبقه بندی: اخبار پرسپولیسی،
برچسب ها: اخبار، اخبار ورزشی، اخبار پرسپولیس، اخبار سیاسی، فوتبال،

نویسنده : علی | نظرات