تبلیغات
پرسپولیس همیشه قهرمان - ال كلاسیكو ایرانی در شرایط جدید / حساس‌ترین بازی روز با كرانچار و استیلی


 

سال گذشته در این روزها و در اوج كری كری مربیان سابق دو تیم این مسابقه جذابیتی در حد ال كلاسیكو داشت اما پرسپولیس و سپاهان هر دو با كادرفنی جدید دور از آن شرایط سال گذشته‌اند.

 

بعد از دو سالی كه امیر قلعه‌نویی هدایت سپاهان را برعهده داشت این هم یك مسابقه ویژه دیگر است. پرسپولیس ـ سپاهان در شرایطی كه زردها دومین مربی این فصل خود را روی نیمكت دارند. مربی بزرگی كه در پرسپولیس نتایج خوبی گرفت اما جای خود را به علی دایی داد تا فصل تازه‌ای از دوران پرسپولیس رقم بخورد، دورانی كه با اختلافات فراوان به پایان رسید و كمتر پرسپولیسی هست كه از آن منهای جنگ و دعوا در ذهن داشته باشد.

 

كرانچار در بازی فردا از علیرضا مرزبان در سمت دستیار استفاده خواهد كرد، مربی كه با حمید استیلی به فوتبال ایران معرفی شد و سه سال متوالی وردست سرمربی سابق استیل آذین و شاهین بود.

 

سپاهان كه بعد از یك دوره افت تمرینات خوبی را با كرانچار پشت سر گذاشته مقابل پرسپولیسی قرار می‌گیرد كه در مدت تعطیلات باز هم تحولاتی را از سر گذرانده، تحولاتی مثل بازگشت كریم باقری به جمع بازیكنان و بهبودی مصدومیت علی كریمی است. البته آنها وحید هاشمیان را از دست دادند تا نگرانی خط حمله همچنان سر جای خود باشد. گرچه با بازگشت هادی نوروزی و آمادگی كه او در مسابقه با استقلال نشان داد استیلی امیدوار است اتفاقات خوبی در بازی فردا رخ بدهد. البته او مثل پرویز مظلومی اما نه به حرارت او از غیبت دو هفته‌ای ملی‌پوشان تیمش نگران است و  امیدوار است آنها در بازی مقابل سپاهان در بهترین فرم باشند.

 

این مسابقه مهمترین بازی این هفته لیگ محاسبه می‌شود و شكست و پیروزی در آن برای هر دو مربی بسیار تأثیرگذار خواهد بود. پرسپولیسی‌ها در حضور تماشاگران خودی باید سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاورند و سپاهان با كادرفنی جدید به یك برد الهام‌بخش احتیاج دارد ...

 

سال گذشته در این روزها و در اوج كری كری مربیان سابق دو تیم این مسابقه جذابیتی در حد ال كلاسیكو داشت اما پرسپولیس و سپاهان هر دو با كادرفنی جدید دور از آن شرایط سال گذشته‌اند. این بازی اما می‌تواند نقطه بازگشت هر دو مدعی به لیگ باشد، لیگی كه سپاهان و پرسپولیس گرمای بیشتری به آن خواهند داد البته به شرطی كه در حد خودشان باشند و ال كلاسیكو ورژن ایران  مطابق با انتظارات روی صحنه بیاید.

 

طبقه بندی: اخبار پرسپولیسی،
برچسب ها: اخبار، اخبار ورزشی، اخبار پرسپولیس، اخبار سیاسی، فوتبال،

نویسنده : علی | نظرات