تبلیغات
پرسپولیس همیشه قهرمان - حاشیه های حضور علی دایی در کنسرت یگانه

حاشیه های حضور علی دایی در کنسرت یگانه

حاشیه های حضور علی دایی در کنسرت یگانه
تماشا: در آخرین سانس از اجرای محسن یگانه در برج میلاد که یکشنبه شب برگزار شد، علی دایی یکی از مهمانان ویژه برنامه بود که پس از اینکه از سوی یگانه در سالن معرفی شد، با واکنش عجیب و توهین آمیز یکی از حاضران در سالن رو به رو شد.
یگانه با جملاتی مثل: «ستاره همیشگی فوتبال» و « بازیکن همیشه بزرگ» در حال معرفی اسطوره فوتبال ایران بود. یک لحظه مکثی کوتاه کرد تا پس از آن نام علی دایی را به زبان بیاورد. در همان مکث کوتاه یکی از حاضران با صدای بلند گفت: «ول کن این فوتبالیست ها رو. آخرش همه میشن شیث و نصرتی! خودتو عشقه!».
این صحبت به شدت فضای سالن را تحت تاثیر قرار داد و باعث خنده تعدادی زیادی از حاضران در سالن شد. عده ای نیز شروع به دست زدن کردند. یگانه که باز هم مدیریت سالن را از دست داده بود، برای لحظاتی توانایی هیچ کلامی را نداشت. او انگشتش را مقابل دهانش قرار داد و از آن فرد خواست ساکت شود. در این لحظه علی دایی هم، که به همراه خانواده اش در سالن حضور داشت، به نشانه تاسف سرش را تکان داد. تاسف برای آن یک نفر یا شاید خودش که همه افتخارات و اعتبار بین‌المللی‌اش، به بهانه اشتباه دو بازیکن دیگر زیر سوال رفته است.
در این لحظه بقیه حاضرین در سالن با تشویق شدید دایی سعی کردند که این بی احترامی را از دل او در بیاورند و دایی پس از دیدن واکنش مثبت و استقبال کم نظیر سالن به احترام همه
برچسب ها: اخبار، اخبار ورزشی، اخبار پرسپولیس، اخبار سیاسی، فوتبال،

نویسنده : علی | نظرات